Mycie okien Kraków, Sprzątanie Biur Kraków, Sprzątanie mieszkań Kraków, Czyszczenie dywanów Kraków
home
Kontakt
Euro-Cleanex zż

tel.: 517-515-514
e-mail: biuro@krakow-sprzatanie.com.pl

Opinie klientów
Powierzyłam sprzątanie domu 500m2 firmie Euro-Cleanex ZŻ. Swoje zadanie wykonali na 6 !!! Okna bez żadnej smugi , nawet ramy wyczyścili. W domu aż się błyszczy!! Nigdy wcześniej nie miałam tak czystego domu , gorąco polecam!!!
Weronika z Krakowa

Jestem studentem i wynajmuje mieszkanie w Krakowie. Nie mam czasu na sprzątanie więc wynająłem firmę Euro-Cleanex, wysprzątali mi mieszkanie na błysk!!! Gorąco polecam!
Tomek z Krakowa

Współpracuje z tą firmą już od lat. Sprzątają moje lokale biurowe na terenie Krakowa. Co dzień mogę cieszyć się czystością w mojej firmie. POLECAM!
Artur z KrakowaMenu

Sprzątanie w biurach Kraków

Jak wiadomo utrzymanie porządku w biurze to nie łatwa sprawa. W dzisiejszych czasach nadmiar obowiązków sprawia że nie mamy czasy na podstawowe czynności jak odkurzanie, mycie podług, ścieranie kurzy itp. Dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa ofertę, która ułatwi prace, a na pewno pozwoli zaoszczędzić wiele cennego czasu. Euro-Cleanex oferuje sprzątanie biur, sklepów, mieszkań, domów i innych lokali. Wynajmujemy uczciwych pracowników i dostarczamy potrzebnych środków czystości.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: tel.517-515-514

Lub do działu KONTAKT