Mycie okien Kraków, Sprzątanie Biur Kraków, Sprzątanie mieszkań Kraków, Czyszczenie dywanów Kraków
home
Kontakt
Euro-Cleanex zż

tel.: 517-515-514
e-mail: biuro@krakow-sprzatanie.com.pl

Opinie klientów
Powierzyłam sprzątanie domu 500m2 firmie Euro-Cleanex ZŻ. Swoje zadanie wykonali na 6 !!! Okna bez żadnej smugi , nawet ramy wyczyścili. W domu aż się błyszczy!! Nigdy wcześniej nie miałam tak czystego domu , gorąco polecam!!!
Weronika z Krakowa

Jestem studentem i wynajmuje mieszkanie w Krakowie. Nie mam czasu na sprzątanie więc wynająłem firmę Euro-Cleanex, wysprzątali mi mieszkanie na błysk!!! Gorąco polecam!
Tomek z Krakowa

Współpracuje z tą firmą już od lat. Sprzątają moje lokale biurowe na terenie Krakowa. Co dzień mogę cieszyć się czystością w mojej firmie. POLECAM!
Artur z KrakowaMenu

Sprzątanie domów Kraków

Z doświadczenia wiemy iż sprzątanie domu to męczące i czasochłonne zajęcie. Dla jednej osoby jest nie możliwe dokładne wysprzątanie budynku w krótkim terminie. Dlatego służymy pomocą. Firma Euro-Cleanex zorganizuje dla Ciebie ekipę , która umyje okna, wysprząta wszystkie pomieszczenia, wyczyści sanitariaty i płytki w łazienkach, i wszystko to w jeden dzień!!! Dodatkowo możemy wynająć Panią sprzątającą do stałego utrzymania czystości w przystępnej cenie! Do sprzątania używamy chemii profesjonalnej i naszego sprzętu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: tel.517-515-514

Lub do działu KONTAKT