Mycie okien Kraków, Sprzątanie Biur Kraków, Sprzątanie mieszkań Kraków, Czyszczenie dywanów Kraków
home
Kontakt
Euro-Cleanex zż

tel.: 517-515-514
e-mail: biuro@krakow-sprzatanie.com.pl

Opinie klientów
Powierzyłam sprzątanie domu 500m2 firmie Euro-Cleanex ZŻ. Swoje zadanie wykonali na 6 !!! Okna bez żadnej smugi , nawet ramy wyczyścili. W domu aż się błyszczy!! Nigdy wcześniej nie miałam tak czystego domu , gorąco polecam!!!
Weronika z Krakowa

Jestem studentem i wynajmuje mieszkanie w Krakowie. Nie mam czasu na sprzątanie więc wynająłem firmę Euro-Cleanex, wysprzątali mi mieszkanie na błysk!!! Gorąco polecam!
Tomek z Krakowa

Współpracuje z tą firmą już od lat. Sprzątają moje lokale biurowe na terenie Krakowa. Co dzień mogę cieszyć się czystością w mojej firmie. POLECAM!
Artur z KrakowaMenu

Mycie witryn Kraków

Z dnia na dzień powstają nowe galerie i sklepy wzdłuż popularnych, krakowskich ulic. Dziś wyszły z mody małe okienka sklepowe, teraz klienci eksponują swoje towary za wielkimi witrynami sklepowymi sięgającymi nawet 4m. Chcąc sprostać wyzwaniom zaopatrzyliśmy naszych pracowników nowoczesny amerykański sprzęt do mycia witryn i powierzchni oszklonych. jest to wysokiej klasy sprzęt teleskopowy dzięki któremu Państwa szyby będą lśniły każdego dnia zachęcając klientów do zakupów prezentowanych towarów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług profesjonalnego mycia i czyszczenia witryn.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: tel.517-515-514

Lub do działu KONTAKT